Alt çenesi önde olduğu için kliniğimize başvuran hastamızda yaptığımız ölçümler sonucunda çene probleminin daha ziyade üst çeneden kaynaklandığını gördük.

1 yıl civarında ortodontik tedavi uygulayarak, hastamızı @ortognatikcerrahi ameliyatına hazır hale getirdik. @suheybbilge hocamın yaptığı operasyon sonucundaki değişim ortada. tüm ekibe teşekkürlerimizi sunuyorum.

Başarılı bir ortognatik cerrahi operasyonu için doğru planlama şarttır. Planlamanın modellere ve plaklara kusursuz aktarılması gerekmektedir. Tecrübeli ve uyumlu bir ekiple bu tip operasyonlar başarıyla gerçekleştirilebilir.

@ortognatikcerrahi hastalarımızın ameliyata hazırlık sürecinde, üst çenenin konumunun tam olarak aktarılabilmesi için, çene hareketleri taklit eden mekanik aletlerden (artikülatör) faydalanmaktayız.

@ortognatikcerrahi hastalarımızın ameliyata hazırlık sürecinde, üst çenenin konumunun tam olarak aktarılabilmesi için, çene hareketleri taklit eden mekanik aletlerden (artikülatör) faydalanmaktayız. Başarılı bir ortognatik cerrahi operasyonu için doğru planlama şarttır. Planlamanın modellere ve plaklara kusursuz aktarılması gerekmektedir. Tecrübeli ve uyumlu bir ekiple bu tip operasyonlar başarıyla gerçekleştirilebilir.